Profesjonalne osuszanie ścian

Firma DRY-TECH oferuje pełen zakres usługi polegający na właściwej konfiguracji sprzętu, jego transporcie, montażu jak i pomiarami wilgotności materiałów budowlanych przed oraz po zakończeniu prac. Prowadzimy wynajem osuszaczy kondensacyjnych oraz adsorpcyjnych.
W swojej ofercie posiadamy także wentylatory promienne i osiowe, nagrzewnice elektryczne jak i spalinowe.

Nasze osuszacze cechuje mały pobór energii elektrycznej (Technologia BlueDry), kompaktowe wymiary jak i cicha praca.
Konfiguracja sprzętu  dobierana jest każdorazowo indywidualnie, w zależności od wielkości pomieszczeń, ich rozkładu, poziomu zawilgocenia, rodzaju osuszanych materiałów budowlanych, temperatury oraz wilgotności względnej powietrza panujących w budynku.

Zadzwoń lub napisz do nas jeżeli potrzebujesz osuszacza / osuszaczy.

Pamiętaj:

  • Zastosowanie zbyt dużej ilości osuszaczy nie przekłada się na tempo wysychania budynku. Zawyża to jedynie koszt usługi jak i energii elektrycznej.
  • Przegrody budowlane posiadają zdolność wytrącania wilgoci w czasie, zatem nieuzasadnione zwiększenie ilości pracującego sprzętu powoduje wyłącznie zaniżenie wydajności poszczególnych urządzeń bez uzyskania szybszych efektów.
  • Fachowe przygotowanie placu robót i rozmieszczenie sprzętu jest gwarancją szybkich efektów jak też minimalizacji kosztów związanych z osuszaniem – profesjonalne osuszanie ścian.