Skontaktuj się z nami: 791 712 622
 • Gwarantujemy szybkie terminy

  Cały sprzęt na miejscu

 • Skontaktuj się!

  791 712 622

 • Gwarantujemy szybkie terminy

  Cały sprzęt na miejscu

 • Skontaktuj się!

  791 712 622

Wynajem osuszaczy

Posiadamy szeroki asortyment urządzeń osuszających oraz wspomagających proces osuszania.

Oferujemy:

 • atrakcyjne upusty uzależnione od ilości oraz czasu pracy sprzętu,
 • pomoc w doborze urządzeń w celu optymalizacji procesu osuszania,
 • dowóz oraz odbiór urządzeń,
 • fachową instalację,
 • przeszkolenie w zakresie obsługi urządzeń,
 • pomiary wilgotności oraz innych niezbędnych parametrów.

OSUSZACZ KONDENSACYJNY K5 ES HP PX

Grupa największych osuszaczy kondensacyjnych z serii ES i jednocześnie najbardziej kompaktowych i wydajnych osuszaczy kondensacyjnych na świecie względem swoich rozmiarów. Model K5 ES HP PX ma wydajność do 45 l/dobę i obsługuje przepływ powietrza rzędu 500 m3/godz.

MODEL K5 ES HP PX JEST WYPOSAŻONY W NASTĘPUJĄCE KOMPONENTY:

 • Mocny wentylator, który wydajnie rozprowadza suche powietrze
 • Dodatkowy grzejnik do stosowania w nieogrzewanych pomieszczeniach
 • Pompa i zbiornik umożliwiające elastyczne zastosowanie

URZĄDZENIE Z SERII PRODUKTÓW ES

Należący do serii produktów ES osuszacz kondensacyjny K5 ES HP PX ma kilka wbudowanych trybów pracy i wiele funkcji, dzięki którym można dostosować efekty osuszania do potrzeb danego miejsca. Jednocześnie urządzenie wykazuje niższe zużycie energii niż tradycyjne osuszacze kondensacyjne.
Osuszacz pracuje niezwykle cicho, co jest jego wielką zaletą np. podczas użytku w budynkach mieszkalnych.

OSUSZACZ KONDENSACYJNY K3 ES HP

Grupa najmniejszych osuszaczy kondensacyjnych z serii ES o wydajności do 30 l/dobę oraz przepływie powietrza rzędu 300 m3/godz. Pomimo niewielkich rozmiarów urządzenie K3 ES HP wyciąga więcej wody niż dwukrotnie większe tradycyjne osuszacze kondensacyjne.

OSUSZACZ ADSORPCYJNY A4 ES

Osuszacz adsorpcyjny A4 ES wyposażono w sterowanie cyfrowe. Urządzenie jest przeznaczone do średnich i dużych prac osuszających. Urządzenie generuje do 350 m3 suchego powietrza na godzinę i ma wydajność osuszania rzędu 27 l/dobę już przy wilgotności względnej 60% i temperaturze 20°C.

POMPA CIŚNIENIOWA T4 ES

Największy pompa ciśnieniowa z serii ES przeznaczona do użycia przy niewielkich pracach osuszania o wydajności 300 m3 powietrza/godz.

Turbodmuchawa TFV 30 S

Dmuchawę tę wyróżnia wytrzymała i kompaktowa konstrukcja, duża moc, a także rewelacyjny stosunek niskiej ceny do wysokiej jakości. Dzięki temu turbodmuchawa TFV 30 S jest optymalnym urządzeniem chociażby dla firm rzemieślniczych oraz zajmujących się renowacją czy czyszczeniem.Turbodmuchawy są przydatne w szczególności do suszenia dywanów i wykładzin dywanowych, suszenia wnęk oraz przy usuwaniu skutków zalania.

SEPARATOR WODY WS4 ES

Separator wody WS4 ES należy do serii urządzeń energooszczędnych. Jego wydajność wynosi 25 l/min. Urządzenie może współpracować ze wszystkimi pompami ciśnieniowymi, jednak jeśli podłączona pompa ciśnieniowa będzie również z serii ES, użytkownik ma możliwość skorzystania z unikalnej funkcjonalności takiego zestawu.

Model WS4 ES ma bezpieczną konstrukcję gwarantującą, że do podłączonej pompy nie przedostanie się woda. Separator wody wyposażony jest w technologię 3-stopniowej filtracji, która zapewnia, że wypływająca woda nie jest zanieczyszczona, co wydłuża cykl życia pompy.
Model WS4 ES jest wytrzymały chociaż niewielkich rozmiarów, a jego ergonomiczny kształt umożliwia między innymi sztaplowanie, co ułatwia jego transport pomiędzy pracami osuszania. Urządzenie pracuje niezwykle cicho, co jest jego wielką zaletą np. podczas użytku w budynkach mieszkalnych.

Copyrights © 2018 DRY-TECH | Stworzona przez Piotra Szwedzińskiego